EKOPROJEKTAS, UAB

Adresas (Address):A. Goštauto g. 8, LT- 01108, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2616654
Faksas (Fax):(5) 2616654
El. pastas (E-mail):admin@ekopro.lt
Tinklalapis (Website):http://www.ekopro.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "EKOPROJEKTAS" yra viena iš penkių didžiausių šalyje projektavimo ir konsultacinių kompanijų. Ne vieneri metai Lietuvoje pirmaujame, kurdami ir kartu su užsakovais bei jų rangovais įgyvendindami ekologinius projektus. Darbuotojų kvalifikacija ir techninė bazė leidžia septyniasdešimt žmonių turinčiai bendrovei kasmet parengti daugiau kaip 100 projektų. Be mums įprastų aplinkosaugos projektų, buitinių, pramoninių ir lietaus nuotėkų valymo, dumblo apdorojimo, geriamojo vandens gerinimo įrenginių projektuojame ir kitos paskirties objektus bei konsultuojame dėl jų.
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
 
  • Projektuoja (vandens tiekimo ir gerinimo įrenginius,  nuotėkų valymo įrenginius, atliekų tvarkymo objektus,  viešuosius ir gyvenamuosius pastatus, automobilių centrus ir degalines, ūkinius ir energetinius statinius,  visas inžinerines komunikacijas)
  • Rengia (teritorijų bendruosius, detaliuosius ir specialiuosius planus; poveikio aplinkai vertinimo dokumentus; statybos konkursų dokumentus pagal FIDIC reikalavimus; galimybių studijas; paraiškas investiciniams projektams; miestų vandentvarkos schemas;  miestų šildymo reglamentus; aplinkosaugines projektų dalis)
  • Konsultuoja (statybos teisinių dokumentų klausimais,  miestų sąveikos infrastruktūros plėtros klausimais,  aplinkosaugos klausimais, atliekant tyrimus, tyrinėjimus,  parenkant ir plėtojant technologijas, analizuojant institucines struktūras,  įvertinant finansinius ir ekonominius projektus)
  • Atlieka (statinio projekto vykdymo ir techninę priežiūrą, visas statytojo (užsakovo) deleguotas funkcijas)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
architektai, projektavimas, ekologiniai projektai, viešieji pastatai, gyvenamieji namai, automobilių centrai, degalinės,   ūkiniai, energetiniai statiniai,  inžinerinės komunikacijos, teritorijų detalieji planai, poveikio aplinkai vertinimo dokumentai,  paraiškos investiciniams projektams, statybos konkursų dokumentai, projekto vykdymo techninė priežiūra, konsultacijos statybų klausimais 
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Architektai
Projektavimas
Statybos firmos
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį