EKOERA, UAB

Adresas (Address):Maišiagalos g. 9a, LT- 08213, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2770955; (5) 2760681
Faksas (Fax):(5) 2770922
El. pastas (E-mail):info@ekoera.com
Tinklalapis (Website):http://www.ekoera.com
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB"EKOERA" - čekų firmos "Fortex", kuri aplinkosaugos srityje dirba jau nuo 1968 m., ir firmos  "Kubiček", kuri specializuojasi aeracinių elementų, kompresorių gamyboje, atstovė Lietuvoje. Sėkmingo bendradarbiavimo dėka galime savo klientams pasiūlyti ne tik aukštos kokybės gaminius, bet ir specialistų iš Čekijos konsultacijas bei apmokymus. Pagrindinė bendrovės veikla - nuotekų valymo įrenginiai, skirti buitinių, pramoninių bei lietaus (užterštų naftos produktais) nuotekų valymui. Taip pat atliekame įvairaus našumo senų, neefektyviai dirbančių buitinių nuotekų valymo įrenginių modernizavimą – rekonstrukciją.  
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Valymo įrenginiai (nuotekų valymo įrenginiai, NVĮ rekonstrukcijos, naftos profuktų separatoriai, sorbentas USVR, riebalų gaudyklės, smėliagaudės)
  • Siurblinės
  • Valdymo ir matavimo sistemos (valdymo sistema MPC nuotekų valymo įrenginiams, valdymo sistema su duomenų perdavimu GSM/GPRS ryšiu, naftos produktų lygio signalizatorius NPAS, debito matavimo sistema su Chanflo ultragarsiniais davikliais, debito matavimo sistema , automatinis vandens mėginių semtuvas, automatinis produktų nupylėjas)
  • Orapūtės ir aeracinės sistemos (difuzoriai, vamzdiniai aeratoriai ir  oraputės Kubiček, mobilūs tualetai)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 nuotekų valymo įrenginiai, nuotekų valymas, naftos profuktų separatoriai, riebalų gaudyklės, smėliagaudės, siurblinės, valdymo sistemos, matavimo sistemos, orapūtės, aeracinės sistemos, difuzoriai, mobilieji tualetai 
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Aplinkos apsauga, tvarkymas
Valymo įrenginiai, paslaugos
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį