DAILA, AB

Adresas (Address):Švitrigailos g. 7/16, LT- 03110, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2310042; (5) 2310029
Faksas (Fax):(5) 2310004
El. pastas (E-mail):biuras@daila.lt
Tinklalapis (Website):http://www.daila.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "DAILA" yra privataus kapitalo ribotos atsakomybės įmonė, turinti virš 40 metų darbo patirtį. Bendrovė atlieka gyvenamųjų, viešojo naudojimo, pramonės ir kitos ūkinės veiklos pastatų bei kultūros paveldo nekilnojamųjų vertybių bendruosius statybos, remonto, rekonstravimo, apdailos, stogų įrengimo bei apšiltinimo darbus iš savo ir užsakovų medžiagų.  Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos atestatas Nr. 0178, išduotas 2003 m. balandžio 4 d., suteikia teisę atlikti bendruosius statybos, remonto, rekonstravimo ir apdailos darbus ypatingos svarbos statybos objektuose.
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Montuoja (apsaugines, priešgaisrines, lauko ir vidaus duris, visų tipų langus, pakabinamas lubas, gipso kartono sienas ir pertvaras, aliuminio konstrukcijas, laiptų konstrukcijas ir kt.)
  • Įrengia ( monolitines grindis, natūralaus granito ir marmuro grindis, akmens masės ir keraminių plytelių grindis, parketo grindis iš įvairių medžio rūšių, lentų grindis, linoleumo ir PVC grindis)
  • Įstiklinimo darbai
  • Stogų danga
  • Pastatų apšiltinimas
  • Statinių eksterjerų ir interjerų apdaila
  • Teritorijos tvarkymo darbai
  • Nuomoja (pastolius, mažosios mechanizacijos priemones, kompresorius, šlifavimo mašinas ir kt.)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
bendrieji statybos darbai, remontas, rekonstravimo darbai, grindų įrengimas, monolitinės grindys, akmens masės, lentų, linoleumo, parketo grindys, langų, durų įrengimas, pakabinamos lubos, įrengimas, stogų danga, pastatų apšiltinimas, apdaila, teritorijos tvarkymo darbai, statybinės technikos nuoma  
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Grindys, grindų danga
Durys
Aplinkos apsauga, tvarkymas
Apdaila, apdailos medžiagos
Langai
Statybos paslaugos ir remontas
Stogai, stogų dangos
Šiltinimas ir renovacija
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį