BLUE BRIDGE, UAB

Adresas (Address):J. Jasinskio g. 16A, LT- 01112, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2526060
Faksas (Fax): (5) 2526069; (5) 2498427
El. pastas (E-mail):info@bluebridge.lt
Tinklalapis (Website):http://www.bluebridge.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
Pagrindinė UAB "BLUE BRIDGE" specializacija yra infrastruktūriniai sprendimai ir paslaugos. Atliekame įvairių įmonės IT infrastruktūros dalių (duomenų perdavimo tinklų, duomenų centrų ir kt.) analizę, projektavimą, diegimą, teikiame jų valdymo bei priežiūros paslaugas. Kita "BLUE BRIDGE" veiklos sritis – įmonių ar įstaigų verslo ir veiklos valdymas. Tai sprendimai ir paslaugos, susiję su įmonių verslo procesų automatizavimu, įmonės IT politikų formavimu, IT paslaugų valdymu. Šioje srityje esame sukaupę daug patirties, vykdydami projektus didžiausiose Lietuvos įmonėse bei valstybinėse organizacijose. Taip pat užsiimame IT įrangos pardavimu, jos priežiūra ir remontu. "Blue Bridge" yra gerai žinomų pasaulinių gamintojų ilgametis partneris, mūsų specialistai gerai išmano įvairios įrangos charakteristikas ir jos atitikimą galimiems klientų poreikiams.
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Biuro darbo valdymas (asmeniniai kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, delniniai kompiuteriai, programinė biuro įranga, el. pašto ir komunikavimo sistemos, spausdinimo ir kopijavimo įranga)
  • Serverių ir duomenų saugyklų sistemos (serveriai, duomenų saugyklos, serverių ir jų valdymo programinė įranga, duomenų saugyklų tinklai ir jų valdymo sistemos, rezervinės kopijavimo sistemos, rezervinio maitinimo šaltiniai, duomenų archyvavimo sistemos)
  • Duomenų ir balso perdavimo tinklai (maršrutizatoriai, komutatoriai, bevielio ryšio įranga, IP telefonijos produktai, virtualiųjų privačių tinklų įranga)
  • Informacijos apsauga (apsaugos ekranai, virtualiųjų privačių tinklų įranga, įsiskverbimų aptikimo ir prevencijos sistemos, vartotojų prieigos kontrolės sistemos, incidentų valdymas, pažeidžiamumo valdymas, nešiojamųjų kompiuterių apsaugos sistemos)
  • Infrastruktūros optimizavimas (IT sistemų valdymo programinė įranga, IT paslaugų valdymo programinė įranga, aplikacijų valdymo programinė įranga, tinklų valdymo programinė įranga, serverių valdymo programinė įranga, darbo vietų valdymo programinė įranga)
  • Finansų ir verslo valdymas (CRM programinė įranga, apskaitos ir verslo valdymo programinė įranga)
  • Sistemų priežiūra (garantinis techninės įrangos remontas, programinės įrangos priežiūra, pogarantinis techninės HP ir IBM įrangos remontas, IT įrangos priežiūra pagal sutartį)
  • IT infrastrūktūrinių sistemų diegimas ir valdymas
  • Verslo valdymas
 
FILIALAI (AFFILIATES)
Minijos g. 43, KLAIPĖDA, tel.: (46) 311845, faks.: (46) 311845, el.paštas: klaipeda@bluebridge.lt
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Ryšių paslaugos, įranga ir jos priežiūra
Kompiuterių programinė įranga
Kompiuterių įranga ir jos priežiūra
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį