BALTIJOS PAŠVAISTĖ, UAB

Adresas (Address):Pramonės g. 97-303, LT- 11115, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2491865
Faksas (Fax):(5) 2660661
Mobilus (Mobile):(685) 63 144
El. pastas (E-mail):office@baltijospasvaiste.lt
Tinklalapis (Website):http://www.baltijospasvaiste.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "BALTIJOS PAŠVAISTĖ" buvo įkurta 2002 m. Tai viena iš pirmųjų įmonių, kuri specializavosi gelžbetonio, mūro trūkių sandarinimu injektavimo būdu, pamatų hidroizoliacijos teptiniu, injektavimo ir kitais būdais. Mūsų kompanija  bendradarbiauja su vienu iš stambiausių Europoje, statybinės chemijos gamintoju  MC- Bauchemie, kas leido mums pasiūlyti Lietuvos rinkai naujausias technologijas gelžbetonio trūkių pašalinimui, hidroizoliacijai bei atstatymui, pastatų ir statybinių konstrukcijų tvirtiems sujungimams.  Pastoviai atliekama požeminių pastatų hidroizoliacija, hidroizoliuojami gelžbetoniniai šuliniai, hidroelektrinės, industriniai objektai, parkavimo aikštelės.  Nuo 2005 m mūsų įmonė pradėjo plėsti veiklą bei teikti  bendrastatybines paslaugas, tokias kaip pamatų įrengimo darbus, mūro, apšiltinimo, stogo dengimo ir apdailos darbus.
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Statyba (gelžbetonio remontas, betonavimo darbai, nulinio ciklo darbai, mūro darbai, stogo įrengimo darbai, fasadinė apdaila, vidaus apdaila)
  • Injektavimas
  • Hidroizoliacija
  • Grindų danga
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Grindys, grindų danga
Apdaila, apdailos medžiagos
Statybos paslaugos ir remontas
Stogai, stogų dangos
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį