ARCUS NOVUS, UAB

Adresas (Address):Liepyno g. 9, LT- 08108, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2101250
Faksas (Fax):(5) 2101249
El. pastas (E-mail):info@arcus.lt
Tinklalapis (Website):http://www.arcus.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "ARCUS NOVUS" teikia klientams balso ir duomenų ryšio paslaugas per palydovą. Mes specializuojamės plačiajuostės interneto prieigos srityje, transliuojame radiją ir televiziją, įgyvendiname bet kokios apimties palydovinio ryšio projektus. Arcus inžinieriai  turi 10 metų  patirtį radijo ryšio srityje bei 5 metus sėkmingai dirba su  interneto tinklais. Mūsų ryšio aprėpties zona apima Rytų Europą, Viduržemio Jūros baseiną, Centrinę Aziją bei Afriką. Arcus daug dirba už Lietuvos ribų. Mes siūlome įmonių tinklų sujungimo paslaugą per palydovą bei specialių progų televizijos transliacijas. Mūsų paslaugų krepšelį sudaro Teleporto paslaugos, ArcusNET ryšio paslaugos, palydovinio ryšio įrangos tiekimas, instaliacija bei priežiūra.
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
ryšių paslaugos, palydovinis ryšys, duomenų perdavimas, balso paslaugos
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Ryšių paslaugos, įranga ir jos priežiūra
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  • Atidarėme lietuvišką svetainės sekciją, skirtą balso paslaugoms teikti. Mūsų paslaugos orientuotos į galutini vartotoją ir smulkų verslą. Mes išsiskiriame ne tik vienomis iš žemiausių kainų Lietuvoje, bet ir aukšta paslaugų kokybe.  Verta paminėti labai paprastą paslaugų užsakymo ir apmokėjimo sistemą. Mūsų klientu galima tapti ir atsiskaityti už paslaugas neatsitraukiant nuo kompiuterio.
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį