ARAVIS, UAB

Adresas (Address):BALČIŪNIŠKIŲ K., LT- 14232, DŪKŠTŲ SEN., VILNIAUS R.
Telefonas(Phone):(686) 71 000
Mobilus (Mobile):(686) 71 000; (676) 25 126
El. pastas (E-mail):aravis@erdves.lt
Tinklalapis (Website):http://www.aravis.lt
Regionas (Region):VILNIAUS R.
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "ARAVIS" įsikurusi 1997 metais jau daugiau nei dešimt metų patikimai dirba miškininkystės, statybų bei žemės darbų srityse. Per pakankamai ilgą įmonės gyvavimo laikotarpį yra sukaupta patirtis, kuri mums leidžia patikimai bei stabiliai dirbti ir tobulėti. Mūsų požiūrį į darbą atspindi trys žodžiai: Greitai! Atsakingai! Kokybiškai! Manome, kad žmonės ketinantys statytis medinį namą gerai žino apie jo privalumus. Medinius namus galima vadinti "gyvais" - juose oras cirkuliuoja, dėl to jie kvėpuoja, be to, yra ekologiški ir puikiai dera prie natūralios aplinkos. Didelis neklijuotų rąstinių namų trūkumas yra sienų trūkinėjimas, namo sėdimas, plyšių tarp rąstų atsiradimas. Visa tai atsiranda laikui bėgant, dėl per didelės rąsto drėgmės. Prieš 50 metų buvo sukurta technologija, kuri išsprendė šias bėdas. Technologija nėra sudėtinga, bet reikia atlikti daug procedūrų. Pušiniai arba egliniai rąstai yra pjaustomi tam tikrais matmenimis, lentos džiovinamos iki 8 - 12% drėgmės, obliuojamos, tada klijuojamos tarpusvyje. Suklijuoti rąstai dar kartą pjaunami ir tada perleidžiami per keturpusias obliavimo stakles. Gaunami sausi rąstai, kurie laikui bėgant netrūkinėja ir nesikraipo. Rąstai gaminami trijų storių 80, 120, 160 mm. Tarpusavyje jie jungiami trapeciniu sujungimo būdu, dėl to maksimaliai padidina šilumos laidumą, be to, norėdami dar geriau užtikrinti sujungimą, surinkinėdami namus, rąstus tarpusavyje klijuojame ir susukame varžtais. Šia technoligija pagaminti rąstai yra aukštos kokybės, jie netrūkinėja, nesėda, maksimaliai padidina šilumos laidumą ir garso izoliacija, be to, jiems nereikia apdailos. 
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Žemės darbai 
  • Miško darbai (miško kirtimas, traukimas; tvarkymas)
  • Medienos apdirbimas (pjauname, džioviname, obliuojame, klijuojame medieną)
  • Klijuotų rąstų gamyba, prekyba 
  • Prekyba mediena (viengubo ir dvigubo pjovimo statybinė mediena, įvairių pločių ir storių eglės bei pušies lauko dailylentės, įvairių pločių ir storių eglės, pušies, juodalksnio, drebulės, ąžuolo, uosio vidaus dailylentės, klijuota mediena, obliuota mediena)
  • Statybos darbai (surinkinėjame klijuoto rąsto namus, rekonstruojame senus medinius namus, dengiame stogus, statome karkasinius namus)
 
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
statyba, karkasinių namų statyba, klijuotų rąstų namai, medinių namų rekonstrukcija, stogų dengimas, klijuotū rąstų gamyba, statybinė mediena, dailylentės, klijuota mediena, obliuota mediena, medienos pjovimas, džiovinimas, obliavimas, miško kirtimas, traukimas, tvarkymas, žemės darbai  
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Mediena ir jos apdorojimas
Medienos gaminiai
Statybos paslaugos ir remontas
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį